Fiyat Teklifi İçin: 0216 304 68 67

 

 

 

 ERGENEKON İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

1986 yılında Muhammet ÖZTÜRK tarafından kurulan, inşaat sektörüne yön veren ve öncü kuruluşlar arasındaki yerini alan  ERGENEKON İNŞAAT kuruluşundan bugüne dek dürüstlükten sapmamış ilkeleriyle ticari hayatına; ithalat ve üretim gibi fonksiyonları da ekleyerek plywood, H kiriş, teleskopik direk,  güvenlikli iskele ve cephe iskelesi üretimiyle Türkiye genelinde yaklaşık 10000 firma referansıyla çözüm ortağı olmaya ilk günkü samimiyetiyle devam etmektedir. ERGENEKON İNŞAAT isim kökünü Orta Asya’ya dayanan şanlı Ergenekon Destanından almıştır.

 

 

 

 

FAYER İNŞAAT VE İNŞAAT EKİPMANLARI SAN. VE TİC. A.Ş.

 

FAYER İNŞAAT’ı  2015 Yılında  kuran ERGENEKON İNŞAAT 30 yıllık tecrübesi ile   makine (beton vibratörü), iskele, kalıp, çiroz,  ve beton paspayı imalatına başlamıştır. FAYER İNŞAAT isim kökünü Muhammet ÖZTÜRK’ün  Mehmet Fatih (FA) , Yavuz Selim (Y), Ertuğrul Gazi (ER) isimlerini taşıyan oğullarından almıştır.

 

 

 

 

 

Sıfır ve ikinci el olmak üzere uygun fiyatlarda iskele ve Kalıp Sistemleri, İskele Ekipmanları, Beton Vibratörü, İş & İşçi Ekipmanları, Teleskopik Direk, Plywood, Kalıp Yağı, Kaset Kalıp, Paspayı, H Kiriş, Mebran, Kereste, Osb, İş Makineleri, Konteynır, Prefabrik, Su deposu, Profil, Saç, Jeneratörler, Elektrik Motorları, Hidrofor, Elektrik Panoları, Beton vibratörü tamiri, Kaynak Makineleri, Isımak, Elektrikli Isıtıcılar, Demir Kesme ve Bükme Makinesi, Çeşitli Su Tesisat Malzemeleri, Su pompası, İş Makineleri, inşaat malzemeleri, Ofis Malzemeleri,ısıl işlem cihazları, teknik ölçüm cihazları, Hırdavat Çeşitleri, vb. ihtiyaçlarınızı Ergenekon İnşaat’tan  uygun fiyat seçenekleri ile temin edebilirsiniz.

Size bir telefon kadar yakınız, bizi arayın hizmetlerimiz ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alın.

 

 

 

[cx-button]Live chat[/cx-button]